Kiedy maluję obraz, całkowicie oddaję się procesowi twórczemu, daję się mu ponieść, podążam za intuicją, jestem otwarta na to, co wydarza się w trakcie malowania. Czasem od razu wiem, jak obraz chcę namalować, tak jakby czekał na mnie, aż go ściągnę na ziemię. Czasem po prostu zaczynam od kreski, kropki, koloru… i idę tam, gdzie zaprowadzi mnie pędzel i wyobraźnia. Czasem zmieniam koncepcję w trakcie, czasem zupełnie zmieniam cały obraz po namalowaniu. Najczęściej samą mnie zaskakuje efekt końcowy i to chyba w malowaniu lubię najbardziej.

Jestem autorką Astrokalendarza oraz Księgi Symboli Kosmicznych.
Prowadzę warsztaty oraz konsultacje z Astrologii. Skończyłam kursy terapii naturalnych (Muzykoterapię Dogłębną Komórkową, Reiki, Równoważenie stanu organizmu człowieka, Terapie kolorem).
Jestem nauczycielką Vedic Art. Z wykształcenia jestem graficzką po warszawskiej ASP.

Moje obrazy powstają spontanicznie, z wewnętrznej potrzeby tworzenia piękna i wyrażania siebie poprzez kształt i kolor. Zawsze jednak zaczynam
z intencją, aby przekazać poprzez obraz – dobrą energię, niezwykłe przeżycia, czy przyczynić się do wewnętrznej transformacji oglądającego.

Chciałam, aby moje obrazy oddziaływały na ludzi i wprowadzały ich w przyjemny stan, inspirowały, dodawały energii czy wzbogacały o nowe doświadczenia.

Wybierając obraz dla siebie lub swoich najbliższych kieruj się intuicją i pierwszym wrażeniem, jakie na Tobie sprawia. Jestem pewna, że rozświetli

Twoje wnętrze i wniesie do niego nową energię, która będzie dla Ciebie najlepsza.

sk-light-bg