cześć, poznajmy się 🙂

Jestem astrolożką, projektantką, designerką i artystką po ASP. Creatorem wg. Dynamiki Talentów, z archetypem Mag i Royal. Solarnym Baranem z cechami Strzelca, Koziorożca, Skorpiona i Ryb. Wg. astrologii chińskiej – ognistym Tygrysem, i numerologiczna 3-kąAutorką Astrokalendarza i Księgi z Uzdrawiającymi symbolami i aktywnymi obrazami.

Moją pasją jest tworzenie energetycznych obrazów, ubrań i różnego rodzaju narzędzi zmieniające nastrój człowieka, dzięki którym łatwiej podążać swoja drogą przeznaczenia.

Moją domeną jest nazywanie rzeczy w punkt. W astrologii specjalizuje się w ”timingu” – określeniu na czym teraz warto się skupić, a co odpuścić by w pełni wykorzystać potencjał jaki jest w danym czasie. Interesuje mnie praktyczne zastosowanie astrologii w biznesie, relacjach, rozwoju osobistym i życiu codziennym.

Czuję energię i potrafię się synchronizować z przeżyciami osób, które wspieram swoją intuicją i wglądem.

W moim biogramie można znaleźć Jogę, Reiki, Vedic Art, Muzykoterapię jak i projektowanie aplikacji, brandów, czy strategii komunikacji. Moją pasją jest tworzenie i wspieranie ludzi w ich kluczowych momentach w ich życiu.

Podczas rozmów z mną można doświadczyć, czym jest głębia zrozumienia i przypomnieć sobie co jest najważniejsze w życiu.

Moją misją jest pomaganie ludziom aktywować ich pełny potencjał, poprzez tworzenie narzędzi rozwojowych wspierających w odkrywaniu siebie, pokonywaniu ograniczeń i podnoszeniu energii, aby mogli w pełni realizować swoje przeznaczenie.

Baran, czyli "jA"

Moją podstawową energią jest energia Barana, czyli ważne jest dla mnie działanie. I jak to Baran, jak już się na coś zdecyduje, to trudno mnie zatrzymać lub odwieźć od mojego planu. Mam swoje cele, pomysły i dążę do ich realizacji, może czasem za bardzo się na coś upierając.Chociaż niektórzy mówią mi, że jestem tytanem pracy, to w moim odczuciu mogłabym robić znacznie więcej. Żałuję, że dzień ma tylko 24 godziny a tydzień 7 dni, bo to za mało na wszystko, co mi chodzi po głowie.

Aktualnie na mojej ścieżce „JA i ZROBIĘ TO SAMA” dochodzę do momentu, kiedy otwieram się na MY i zróbmy to razem 😉 Szukam ludzi o podobnych celach i wartościach do mojego zespołu, a także partnerów i inwestorów z misją.

Wierze, że razem możemy osiągnąć więcej 🙂

#inicjowanie #działanie #przedsiębiorczość

razem możemy więcej

Wierzę, że skoro tu jesteś, to nie jest przypadek i coś nas łączy. 

Jeśli coś z tego co tu znalazłeś/aś, zarezonowało z Tobą, przyszedł Ci do głowy jakiś pomysł lub chcesz ze mną współpracować, odezwij się do mnie:

+48 606 922 311

kontakt@kasiasynal.pl

#wytrwałość #wartość #osiąganie celów

co jeszcze robię i w czym mogę Ci pomóc?

energetyczny wpływ koloru i kształtu

#intuicja #sztuka #uzdrawianie

Jeden obraz mówi więcej niż 1000słów i jest to moja ulubiona forma komunikacji. Niezwykle bliski jest mi świat artystyczny, a jednocześnie chciałam wpływać obrazem na ludzi na głębokim poziomie.

Uwielbiam tworzyć obrazy, które wnoszą do życia innych coś, co sprawia, że czują się lepiej. Doświadczyłam, że poprzez kształt i kolor można poprawić sobie nastrój, wprowadzić się w konkretny stan, poczuć się inaczej a nawet uzdrowić. 

Moje poszukiwania na tej ścieżce poprowadziły mnie najpierw na studia artystyczne, potem poprzez malarstwo intuicyjne (Vedic Art) i naukę metod terapeutycznych do stworzenia marki My Inigo (gdzie znajdziesz uzdrawiające symbole i obrazy), a następnie do zobrazowania energii znaków zodiaku, które wykorzystałam w Astrokalendarzu na 2021, a potem przeniosłam ja na ubrania i obrazy z kolekcji The Zodiac CollectionWierze, że kolor może zmienić świat.

O uzdrawiającej mocy koloru i kształtu, oraz mojej historii z tym związanej dowiesz się i doświadczysz w Księdze Symboli Kosmicznych.

Tu możesz zamówić dla siebie swój obraz mocy oraz energetyczne bluzy z energiami znaków zodiaku z The Zodiac Collection.

poszerzanie horyzontów i wdrażanie wiedzy w życie

#publikacje #wystąpienia #warsztaty

Lubię dzielić się wiedzą w każdej formie! Wydawanie książek, pisanie artykułów, nagrywanie filmów czy podcastów, gościnne wystąpienia czy warsztaty z ludźmi sprawiają, że czuję, że żyję i realizuję swoją misję. 

Moim marzeniem jest, aby nie tylko poszerzać horyzonty, ale też aby ludzie korzystali z tej wiedzy na codzień. Stąd pomysły produkty, które da się łatwo zastosować w praktyce. Tak na przykład powstał koncept na aplikację astrologiczną czy Astrokalendarz.

Moje publikacje wydawnicze to Astrokalendarz na 2020, Astrokalendarz PRO na 2021 oraz Księga Symboli Kosmicznych. Kolejna w kolejce czeka książka AstroCook Book, która pozwoli czytelnikowi na samodzielną interpretację swojego kosmogramu, czyli horoskopu urodzeniowego.

Chciałabym przy kolejnych publikacjach nawiązać współpracę z wydawcą w Polsce i zagranicą, aby dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

Aktualnie na moim fanpage na facebooku co wtorek o wschodzie słońca prowadzę live’a #astroaktualności na cały tydzień, o gdzie skupiam się na tym, na co jest dobry moment i jak najlepiej wykorzystać to, co przed nami.

 

Aktywacja twojej wewnętrznej mocy

#wejściewgłębię #transformacjaświadomości #mentoring

Na swojej drodze poznałam i wdrożyłam do swojego życia wiele metod z dziedziny rozwoju osobistego i terapii. Teraz dzięki zdobytym doświadczeniom i umiejętnościom, a także dzięki swojej intuicji, pomagam ludziom odkryć swoją głębię, a także aktywować ich supermoce.

Moją podstawową metodą jest dotarcie do Twojej głębi poprzez odczyt kosmogramu, co łączę też z innymi technikami, dzięki czemu mogę akcelerować Twoją transformację. 

Kilka lat temu, kiedy pierwszy raz doświadczyłam głębi Astrologii, jedną z pierwszych rzeczy, która mnie w niej zafascynowała, była możliwość odczytu teraźniejszości i przewidywania przyszłych wydarzeń. Zobaczyłam, w jakim momencie w życiu aktualnie jestem i z czym to jest związane. Teraz dzięki temu wglądowi poprzez odczyt pozycji planet rozumiem, dlaczego coś się wydarza, a także mogę się przygotować na to, co przede mną i podejść do tego z większą świadomością.

Do wszystkiego, co wydarza się w życiu podchodzę jak to możliwości rozwoju i poznania siebie, i tak też opowiadam o tym podczas indywidualnych rozmów.

Jeśli tak jak ja, chcesz mieć głębszy wgląd we własne życie, zapraszam Cię na początek na Rozmowę o Tobie, a potem indywidualnie ustalimy, co mogę dla Ciebie zrobić w dalszej kolejności.