Poczuj w sobie energię, która w drzemie w znakach zodiaku.

Odtwórz wideo

The Zodiac Collection Concept

Kolekcja the Zodiac powstawała podczas lata 2020, kiedy zaczęłam pracę nad astrologicznym kalendarzem na kolejny rok. 

Przyszedł do mnie pomysł, który chodził już za mną od dawna – aby zilustrować energię znaków zodiakuChciałam tymi obrazami dodać energii kalendarzowi oraz pomóc wczuć się czytelnikowi w nowie i pełnie w danym znaku. Przy każdym obrazie wczuwałam się w charakter i rodzaj energii danego znaku, chcąc oddać ich esencję, a przy tym pokazać unikatowość każdej z nich. Sprawiało mi to niesamowitą przyjemność, a obrazy które powstały, zachwyciły i zadziwiły mnie samą. 

Początkowo chciałam użyć tych obrazów tylko do Astrokalendarza, a w przyszłości również do mojej astrologicznej książki (Astro CookBook), ale kiedy powstała cała kolekcja 24 obrazów, zapragnęłam, aby zrobić z nich coś więcej. Ze swojego doświadczenia wiem, jak ogromny wpływ na umysł i samopoczucie człowieka ma kolor i obraz. I miałam poczucie, że obrazy które stworzyłam mają do tego służyć.

W każdym z nas jest wiele energii. Nie tylko nasz znak zodiaku, ale o wiele więcej. Kiedy poznasz siebie, możesz aktywować swoje talenty. I po to stworzyłam kolekcję odzieży The Zodiac, aby wzmacniać Twoje supermoce. Zakładając na siebie bluzę, koszulkę czy spodnie z energetycznym wzorem Twojego znaku zodiaku lub Twoich wewnętrznych mocy, możesz poczuć je na sobie. Niech super będzie cały dzień przy Tobie!

więcej o koncepcji

#energiaznakówzodiaku #aktywujswojąsupermoc #thezodiac

Czuj się dobrze we własnej skórze i oddziałuj na innych

Wróć do siebie i swojej energii. Poczuj natychmiastowy efekt. Poziom energii bluz to 70 tys. w skali Bowisa.

aktywuj dobrą energię i swoje super moce

Wybierz intuicyjnie bluzę, która Ci się podoba lub zgodnie z energią, która jest w Tobie.