MY_way_szkolenie_logo

Jedyny taki warsztat w kraju

poznaj siebie
i wybierz swoją drogę

Doświadcz siebie poprzez 3 wymiary.
Poznaj techniki z wielu dziedzin.

3 dniowy intensywny warsztat
20-22.03.2020 Warszawa

my_way_szkolenie_warszawa_grafika

dla kogo jest ten warsztat?

Doświadczenie, do którego zapraszamy Cię na tym szkoleniu, jest dla ludzi gotowych spojrzeć na siebie z różnych stron. Dla wszystkich, którzy nie boją się skonfrontować z tym, co zobaczą, a następnie z pełną akceptacją siebie i odwagą wybiorą swoją drogę.

 

Ten warsztat jest idealny dla Ciebie, jeśli:

chcesz iść własną drogą,

w zgodzie z sobą i na własnych zasadach

chcesz lepiej zrozumieć siebie

a dzięki temu swoje dotychczasowe życiowe doświadczenia

chcesz poznać swoje cele i marzenia

i zacząć je realizować

Chcesz zmienić karierę,

ale nie wiesz, co możesz innego w życiu robić

stoisz na rozdrożu

i zastanawiasz się nad wyborem najlepszej dla siebie ścieżki

zakończyłaś relację

i chcesz zbudować kolejną, ale świadomie i na własnych zasadach

czujesz, że straciłeś wpływ na swoje życie

i nie wiesz, jak go odzyskać

potrzebujesz praktycznych narzędzi

aby trzymać się swojego kursu

chcesz dowiedzieć się o sobie więcej

niż sam jesteś w stanie dostrzec

my_way_szkolenie_warszawa_grafika

Ten warsztat jest dla ludzi, którzy:

dlaczego ten warsztat różni się od wszystkich innych

odkryj siebie na 3 różnych poziomach

Wielu ludzi chodzi po świecie całkowicie nieświadomych siebie, przez co nie korzystają z życia tak bardzo, jakby mogli i wiele okazji przechodzi obok nich. Bardzo często tacy ludzie nie prowadzą swojego życia. Zamiast tego biernie akceptują to, co się wydarza. Wchodzą w przypadkowe relacje, które po pewnym czasie się rozpadają. Tkwią w pracy, której tak naprawdę nie lubią, ale nie wiedzą co innego chcieliby robić w życiu. Miotają się od pomysłu do pomysłu, nie mając pewności, czego tak naprawdę chcą. Dlatego też często są podatni na wpływy innych ludzi – rodziców, partnera, szefa, znajomych, tak jakby to oni decydowali o celach i pragnieniach.

 

Nie bądź jednym z nich. Żyj i wybieraj świadomie, w zgodzie z tym, czego Ty chcesz.

 

Właśnie dlatego tak ważne jest, aby POZNAĆ SIEBIE. Dopiero kiedy poznasz własne wnętrze i swoje najgłębsze pragnienia, możesz świadomie kreować swoje życie. Wielu ludzi mówi, że kiedy odkrywają prawdziwego siebie, to moment, kiedy odzyskują wpływ na własne życie. Zaczynają dostrzegać głębszy sens tego, co dzieje się w ich życiu i dokąd chcą zmierzać. To moment kiedy czują, że zaczynają iść WŁASNĄ DROGĄ.

Na tym warsztacie poznasz siebie poprzez wielowymiarowe doświadczenia, ujęte w 3 moduły:

moduł 1:
psychologiczny

Tu poznasz siebie w oparciu o Twoją osobowość, dowiesz się jakie są Twoje talenty, wartości, silne strony, preferowane role grupowe. Tutaj też stworzysz mapę Twojego życia.

moduł 2:
kosmogram

Spojrzysz na siebie z perspektywy „gwiazd”. Nauczysz się korzystać z osobistego kosmogramu, który da Ci głęboki wgląd i zrozumienie siebie jako całości. Pomoże Ci odkryć elementy, których nie jesteś świadomy, ale też potwierdzi Ci to, co już w sobie czujesz. Da Ci też podstawy do dalszej, samodzielnej eksploracji siebie.

moduł 3:
doświadczanie siebie

Zabierzemy Cię w podróż przez doświadczanie siebie w różnych wymiarach: pracy z ciałem, Vedic Art, medytacji, transu hipnotycznego czy Vision Quest.

Dzięki uczestnictwu
w warsztacie:

Wchodząc na własną ścieżkę przyciągasz nowe okoliczności, nowych ludzi i nowe możliwości. Wtedy wszystko dookoła zaczyna się zmieniać. Odkrywasz prawdziwą radość i satysfakcję z życia. Przestajesz przejmować się opinią otoczenia, realizujesz siebie, bo Ty tego chcesz, a nie ktoś Ci powiedział. Kiedy jesteś w harmonii ze sobą, całe otoczenie dopasowuje się do Ciebie. Wiesz, po co żyjesz, jaka jest Twoja droga i nią podążasz.

MY_way_szkolenie_logo

My Way

POZNAJ SIEBIE I WYBIERZ WŁASNA DROGĘ
20-22.03.2020
Warszawa

program warsztatu

moduł 1

Poznaj siebie, zrozum siebie

W tej części szkolenia poznasz siebie od strony psychologicznej. Zrozumiesz z jakich elementów składa się Twoja psychika i w jaki sposób podejmujesz decyzje w swoim życiu. W bardzo skuteczny sposób nauczysz się rozpoznawać swoje wartości, osobowość, talenty, silne strony, a następnie praktycznie używać tej wiedzy w życiu, podejmując codzienne decyzje. To Twoje codzienne wybory determinują Twoją drogę.

 

MODUŁ 2

Kosmogram - kosmiczny obraz Ciebie

Przyszedłeś na świat w ściśle określonym momencie, który sam wybrałeś jako dusza. Każdy z nas jest wyjątkowy i niepowtarzalny, bo nie ma dwóch takich samych chwil. W tym module poznasz swój osobisty kosmogramu, czyli obraz nieba w momencie Twojego urodzenia, dzięki czemu zrozumiesz, czego w życiu chcesz doświadczać i jakie elementy nosisz w sobie. A poznając je, możesz nad nimi panować. Możesz się zmieniać, kontrolować swoje odruchy, wychodzić ponadto, bo nic nie jest z góry zdefiniowane ani wyryte w kamieniu.

 

MODUŁ 3

Doświadczanie siebie

Najważniejszym wymiarem poznawania siebie jest doświadczanie. Przechodząc przez nie, odkrywamy ukryte prawdy o nas. To najbardziej niewymierna część warsztatu, podczas której doświadczysz siebie, zbierzesz wrażenia i wyciągniesz z nich własne wnioski.

 

bilety

bilet
standard

1100 zł

900 zł

tylko do 15.03

bilet
vip

*bonusy o łącznej wartości 1080zł

1500 zł

1200 zł

tylko do 15.03

my_way_szkolenie_warszawa_grafika_11

Nie czekaj aż cena wzrośnie! kup swój bilet już teraz

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Tylko do 15 marca ceny biletów w niższej puli cenowej.

miejsce:

GAJÓWKA

ul. Orzechowa 1, Józefów (k. Warszawy)

data:

20-22.03.2020

w godzinach 9-18

Prowadzący:

astrolog

katarzyna synal

Astrolog, nauczycielka Vedic Art, artystka i projektantka, absolwentka warszawskiej ASP, założycielka projektów pro-rozwojowych: Astrokalendarza i My Inigo.

 

Od wielu lat interesuje się i zgłębia tematy związane z rozwojem osobistym, astrologią, metodami terapeutycznymi oraz metodami wpływającymi na podnoszenie świadomości. Szkoliła się u wielu specjalistów w swoich dziedzinach w kraju i zagranicą. Swoje wnioski wyciąga przede wszystkim na bazie własnych doświadczeń, poprzez pracę z klientami oraz dzięki umiejętności wnikliwej obserwacji i wyczucia przestrzeni. Od zawsze obdarzona dużą wrażliwością, potrafi zajrzeć w głąb drugiego człowieka dzięki własnej intuicji oraz przy pomocy narzędzi takich jak astrologia czy Vedic Art. Najbardziej w astrologii ceni to, że pozwala spojrzeć na siebie z innej perspektywy, odkryć zakamarki swojej duszy. Daje także możliwość zrozumienia swojej obecnej sytuacji życiowej, na jakim etapie życia jesteś oraz zobaczenia potencjałów na przyszłość.

 

Pod koniec 2019 wydała Astrokalendarz na 2020, czyli kalendarz z predykcją i wskazówkami astrologicznymi na cały rok, aby umożliwić szerszemu gronu odbiorców korzystanie z możliwości astrologi do planowania własnego życia.

 

Jej misją jest tworzenie narzędzi, dzięki którym każdy będzie umiał zajrzeć w głąb siebie, zrozumieć siebie i rozwijać się unikając błędów, a jak najlepiej wykorzystując swoje potencjały, z jakimi przyszedł na świat.

Coach I trener

Sławomir Rak

Master Trener NLP, coach poczucia wartości, hipnoterapeuta i właściciel Polska Akademia NLP.

 

Sławek jest praktykiem biznesu z ponad 7 letnim doświadczeniem pracy w międzynarodowych korporacjach i 8 letnim doświadczeniem pracy w branży rozwoju osobistego, coachingu i szkoleń.

 

Jedyny w Polsce MENTOR w teamie twórcy NLP – Johna Grindera. Hipnoterapeuta i coach poczucia wartości. Fan holistycznego podejścia do rozwoju osobistego i zgłębiania różnorodnych narzędzi pracy z człowiekiem. Poznał i z powodzeniem stosuje narzędzia z zakresu: NLP, coachingu, hipnoterapii, psychologii zorientowanej na proces, pracy z ciałem, coachingu prowokatywnego, ustawień systemowych Berta Hellingera, technik uwalniania Davida Hawkinsa, reiki czy uzdrawiania pranicznego. Razem stanowi to wyjątkowo wszechstronny i bogaty warsztat, wyposażony w setki skutecznych narzędzi, dając ogromny zasób do pracy z klientem.

 

Kieruje się zasadą łączenia w pracy skuteczności i przyjemności. Jako trener szczególnie ceni sobie profesjonalne i entuzjastyczne podejście do rozwoju.

 

Jego misją jest pomoc klientom w odzyskiwaniu 100% wpływu na swoje życie i budzenie ich potencjału.

 

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu: NLP, zarządzanie emocjami i stresem, poczucia wartości i pewności siebie, komunikacji, budowania i rozwoju zespołu (budowanie zaufania, rozwiązywanie konfliktów), mistrzostwo osobiste (metodą coachingową).

 

Zaufali mu przedstawiciele takich firm jak: PANDORA, Bank Zachodni WBK, Ernst & Young, Santander Consumer Bank, Alior Bank, oraz wielu klientów indywidualnych, uczestników szkoleń otwartych i coachingów.

opinie klientów:

FAQ

w jakich godzinach odbywa się warsztat ?

Warsztat jest w godzinach 9-18.

czy w cenie warsztatu jest nocleg i catering?

Cena szkolenia nie zawiera noclegu ani cateringu. 

czy wystawiacie faktury ?

Tak. W szczegółach zamówienia podaj dane do faktury, lub wyślij do nas na maila.

czy liczba miejsc jest limitowana ?

Tak. Ze względu na kameralny charakter szkolenia liczba miejsce jest mocno ograniczona.

jak się przygotować do warsztatu?

Zabierz ze sobą coś do pisania oraz wygodny strój na zmianę (będzie potrzebny podczas ruchu spontanicznego i Vedic Art – uwaga, możesz się pobrudzić).

Dlaczego właśnie ta data?

Świetnie, że pytasz 😉 Jest to czas wiosennego przesilenia i jednocześnie będziemy tuż przed nowiem w Baranie. Z astrologicznego punktu widzenia jest to najlepszy moment na określenie siebie i ustalenie intencji na nadchodzący rok!

Kontakt:

Kasia: 606 922 311, kasia@astrokalendarz.pl

Sławek: 605 215 865, kontakt@polskaakademianlp.pl