fbpx

Skoro tutaj jesteś, to znaczy że otrzymałaś/eś w prezencie ZAPROSZENIE – VOUCHER o wartości 300zł na mastermind „Twoja osobista prognoza na 2023”.

Aby wykorzystać VOUCHER, wpisz „ZAPROSZENIE” w polu na kod rabatowy przy potwierdzeniu uczestnictwa.

mastermind (edycja 2)

Twoja osobista prognoza na 2023

25.01.2023, godz. 18:00

Dowiesz się, co przyniesie Ci kolejny rok i co konkretnie na Ciebie czeka w 2023. Poznasz swoje wyzwania i możliwości. Dowiesz się, na czym się skupić, a co odpuścić. Otrzymasz wskazówki, które w przyszłym roku pozwolą Ci łatwiej podejmować decyzję. Zaplanujesz rok w harmonii z układami planet i ze swoim osobistym potencjałem. Pogłębisz rozumienie astrologicznych wpływów i korzystając z Astrokalendarza w 2023 roku będziesz potrafiła/potrafił odczytać jeszcze więcej i odnieść to do swojego życia.

czego możesz się spodziewać?

Na mastermindzie będziemy pracować warsztatowo. Odczytamy znaczenie układów planet w 2023 i na podstawie Twojego kosmogramu oraz wskazówek i materiałów, które ode mnie otrzymasz, odniesiesz to do swojego życia, tworząc swoją osobistą prognozę na ten rok. Wszystkiego co będzie Ci potrzebne z zakresu astrologii dowiesz się mastermindzie, a jednocześnie od razu zastosujesz w praktyce, dzięki czemu przypomnisz sobie co w Tobie wartościowego i jak przełożyć te informacje do nadchodzącego roku.

Podczas warsztatu dowiesz się :

  • co przyniesie Ci 2023 – na czym powinnaś się skupić i nad czym będziesz najwytrwalej pracować,
  • w jakich obszarach życia odczujesz największy flow i przepływ i jak to wykorzystać,
  • jaką zmianę przyniesie Ci przejście Saturna do znaku Ryb i w jakim obszarze życia najmocniej to odczujesz,
  • których obszarów dotyczyć u Ciebie będzie fala przemiany, którą zapoczątkuje Pluton i Uran.

dla kogo jest ten mastermind?

Dla Tych, którzy chcą poznać swoją indywidualną prognozę na 2023 rok 

Wszystko, co potrzeba by uchwycić esencje z zakresu astrologii, dostaniesz na warsztacie.

co otrzymasz?

Sporządzisz swoją prognozę na 2023 i dowiesz się, co przyniosą Ci układy planet w 2023 roku. Będziesz wiedział/a, na co zwrócić uwagę i kiedy będą przełomowe momenty       dla Ciebie w nadchodzącym roku. Poznasz, na jakiej zasadzie wpływają na Ciebie planety i jak do tego podejść, aby wykorzystać to dla siebie. Pogłębisz rozumienie astrologicznych wpływów i korzystając z Astrokalendarza w 2023 roku będziesz potrafiła/potrafił odczytać jeszcze więcej   i odnieść to do swojego życia. 

Otrzymasz:

  • swój graficzny kosmogram w formie do druku, na podstawie którego będziemy pracować na warsztacie,
  • astrologiczne kompendium pojęć, które będzie pomocne w trakcie warsztatu,
  • workbook, który po uzupełnieniu podczas warsztatu będzie Twoją prognozą na 2023 rok.

O MNIE

Jestem astrolożką, projektantką, designerką i artystką po ASP. Creatorem wg. Dynamiki Talentów, z archetypem Mag i Royal. Solarnym Baranem z cechami Strzelca, Koziorożca, Skorpiona i Ryb. Wg. astrologii chińskiej – ognistym Tygrysem, i numerologiczna 3-ką. Autorką Astrokalendarza i Księgi z Uzdrawiającymi symbolami i aktywnymi obrazami. W moim biogramie można znaleźć Jogę, Reiki, Vedic Art, Muzykoterapię, jak i projektowanie aplikacji, brandów, czy strategii komunikacji.

Tworzę energetyczne obrazy i ilustracje, które wibrują w przedziale od 100 tyś. do 3,5 mln w skali Bowisa, o właściwościach koloru białego, czyli uzdrawiających.

W astrologii dążę do nazywania rzeczy w punkt oraz koncentruję się na „timingu” – czyli określeniu na czym warto się w danym momencie skupić, a co odpuścić by w pełni wykorzystać potencjał jaki jest w danym czasie. Interesuje mnie praktyczne zastosowanie astrologii w biznesie, relacjach, rozwoju osobistym i życiu codziennym.

Podczas sesji z mną można doświadczyć, czym jest głębia zrozumienia i przypomnieć sobie co jest najważniejsze w życiu. Czuję energię i potrafię się synchronizować z przeżyciami osób, które wspieram swoją intuicją i wglądem. Często doświadczam towarzyszenia innym w kluczowych, przełomowych momentach w ich życiu.

Moją misją jest towarzyszeniu ludziom w aktywacji ich pełnego potencjału i rozświetlanie ich drogi ku realizacji przeznaczenia.

2021-06-25_AK_Sopot_A7B03313

mastermind (edycja 2)

Twoja osobista prognoza na 2023

25.01.2023, godz. 18:00

Gdzie:

on-line na platformie Zoom

inwestycja w siebie i realizację swoich celów w 2023:

850 zł

Z zaproszeniem: 550 zł
(wpisz w polu na kupon rabatowy: „ZAPROSZENIE”)

×
×

Koszyk